X
تبلیغات
زولا
English learning
آموزش زبان انگلیسی
آرشیو
موضوع بندی
سه‌شنبه 28 خرداد‌ماه سال 1387
شرح ماجرای میان استاد حسن مددی و دانشجو

 رای بدهید و خشم خود را نسبت به این فرد اعلام کنید

http://www.petitiononline.com/987654ss/petition.html

 

شرح ماجرای میان استاد حسن مددی و دانشجو"الف"(1)

ماجرای معاون دانشجویی و ریس کمیته انضباطی دانشگاه زنجان که با تحت فشار قرار دادن یک دختر دانشجو قصد تجاوز به او را داشته و  با شکستن قفل دفترش توسط دانشجویان دیگر که از قبل توسط دانشجو الف از ماوقع جریان اطلاع پیدا کرده بودند و فیلمبرداری از اتاق دکتر مددی در همان زمان و انتشار این فیلم به اعتراض 3 هزار دانشجو در دانشگاه زنجان منجر شده است.

دکتر حسن مددی که تز فوق لیسانس وی در مورد معراج بود فعلا از سوی دانشجویان اخراج شده است.

حسن مددی معاون دانشجویی و رئیس کمیته انضباطی دانشگاه زنجان(نفر اول از راست) به همراه علیرضا نداف(رئیس دانشگاه،نفر سوم از راست) در نمازخانه خوابگاه دختران دانشگاه زنجان،اردیبهشت 87

حدود دو هفته پیش دکتر حسن مددی ، معاون دانشجویی و از اعضای اصلی کمیته انضباطی دانشگاه زنجان، طی نامه ای که به خوابگاه کوثر (از خوابگاه های داخل شهر دانشگاه زنجان) می فرستد ، بدون ذکر هیچ دلیلی از خانم "الف" درخواست می کند به وی مراجعه کند . مسوولین خوابگاه با توجه به غیر معمول بودن این درخواست به دانشجوی مذکور اظهار می دارند احتمالا جهت انتقال وی به خوابگاه داخل دانشگاه ، احضار شده است.

فردای آن روز "الف" به دفتر معاونت دانشجویی مراجعه می کند . دکتر مددی ابتدا بحث را با مشکلات آموزشی این دانشجو آغاز می کند ولی در ادامه وارد مسایل اخلاقی و روابط خصوصی او می شود  و برای این که موارد مورد ادعای خود را با خانواده "الف" در میان بگذارد ، شماره تلفن پدرش و خودش را درخواست می کند.

از فردای آن روز دکتر مددی هر روز با تلفن های پیاپی ، آسایش را از این دختر سلب کرده و هر بار به بهانه ای از وی می خواهد به دفترش مراجعه کند و در این دیدارها روابط "الف" با دانشجویان پسر دانشگاه و مسایل اخلاقی دیگر را مطرح کرده و او را مورد مؤاخذه قرار می دهد.

در روز چهاردهم خرداد ماه ، دکتر مددی به خوابگاه کوثر مراجعه کرده و پس از حدود نیم ساعت صحبت با مسوول خوابگاه در حالیکه اکثر اتاق های خوابگاه خالی بوده و دانشجویان به علت تعطیلات به شهرستان رفته بودند ، درخواست دیدار با "الف" را می کند.

 دکتر مددی در مدت دو ساعتی که در اتاق با "الف" تنها بوده به بهانه آموزش این دختر شیطان (!) شیوه برقراری رابطه جنسی را برای وی توضیح می دهد به طوریکه "الف" از شدت شرم و عصبانیت به گریه می افتد و از او می خواهد اتاق را ترک کند . در این هنگام دکتر مددی "الف" را تحت فشار قرار داده و از وی می خواهد تعهد دهد که دیگر اعمالش را تکرار نخواهد کرد . طبق اظهارات "الف" او تا به حال در دانشگاه هیچ گونه مشکل اخلاقی نداشته است و حتی نوع پوشش او طوری نبوده است که جلب توجه کند یا با تذکر روبرو شود (2). اما با وجود اظهارات کذب دکتر مددی ، از آنجا که تهدید به اخراج و در جریان قرار گرفتن خانواده اش شده بود ، حاضر به امضای تعهد کتبی نسبت به عدم تکرار اعمال گذشته اش می شود. اما استاد این تعهد را کافی ندانسته و اظهار می دارد "الف" تا پایان تعصیلات فرصت دارد برای حل مشکلاتش ، پیشنهاد مشخص و راضی کننده ای را ارائه دهد .

در هنگام خروج از اتاق آقای مددی دستش را به طرف دختر دراز می کند و از وی می خواهد با او دست بدهد و نیزدستش را پشت او قرار می دهد.

روز شنبه 25 خرداد 87 ساعت 2 بعد از ظهر در اتاقی که جلسه های کمیته انضباطی در آن برگزار می شد، "الف" با پیشنهاد برقراری رابطه جنسی روبرو شده و از وی خواسته می شود برای مشروعیت بخشیدن به این رابطه به صیغه محرمیت 7 ماهه تن دهد. دکتر مددی با نشان دادن برگه هایی ادعا می کند در مرحله آخر صدور حکم کمیته انضباطی تنها امضای وی و دکتر نداف – ریاست دانشگاه - معتبر است و اگر "الف" به خواسته وی تن ندهد می تواند او را در کمیته انضباطی محکوم کند . در ادامه استاد مددی با ادعای این که منزل وی مکان مناسبی برای برقراری رابطه جنسی نیست، از "الف" می خواهد بعد از ساعت اداری به همان اتاق بیاید .

"الف" پس از خروج از اتاق دوستانش را در جریان قرار داده و از آن ها می خواهد برای کمک به وی بعد از ساعت اداری در ساختمان حضور داشته باشند.

در موعد مقرر آقای مددی پس از قفل کردن در و کشیدن پرده ها ، اقدام به در آوردن مقنعه و مانتوی "الف" می کند که در این هنگام دوستان "الف" با شکستن در وارد اتاق شده و ضمن برخورد با آقای مددی به فیلمبرداری می پردازند تا مدارکی برای محکوم کردن وی در دست داشته باشند. ضمن این که پیش از این نیز زمزمه هایی تایید نشده مبنی بر فساد اخلاقی این عضو عالیرتبه کمیته انضباطی به گوش می رسید. فرشی که در اتاق پهن بود، ظن دانشجویان را مبنی بر انجام چند باره این قبیل اقدامات به یقین تبدیل کرد. در حالی که خود این فرد سال گذشته و امسال تعداد زیادی از دختران را به کمیته انضباطی یا دفتر خود احضار و آنها را به دلیل رعایت نکردن موازین شرعی مؤاخذه کرده بود.

تجمع، تحصن، اعتراض!


اندک زمانی پس از آن برخورد میان دوستان "الف" و دکتر مددی، 1000 نفر از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه زنجان با اطلاع از موضوع ، مقابل ساختمان تجمع کرده و خواستار برکناری و برخورد قضایی با استاد مددی شدند.

این تجمع همچنان ادامه دارد و تعداد دانشجویان معترض به دو تا سه هزار نفر می رسد. امتحان های روزهای 26 و 27 خرداد نیز لغو شده است . خواسته های دانشجویان متحصن عبارتند از :
-    برکناری ریاست دانشگاه ؛ دکتر نداف و یا استعفای او
-    برکناری معاون دانشجویی ؛ دکترحسن مددی و برخورد قضایی با وی
-    عدم برخورد و یا ذکر نام دختری که مورد تعرض قرار گرفته است
-    عدم برخورد با متحصنین  در روزهای آتی
-    لغو شدن امتحانات تا زمانی که تحصن ادامه دارد
-    برکناری رییس حراست دانشگاه و برخورد با وی

شایان ذکر است طبق اخبار رسیده ، دکتر مددی با وجود مستندات و مدارک دال بر محکومیت وی، در مصاحبه با خبرگزاری برنا، وابسته به سازمان ملی جوانان، این قضیه را تکذیب کرده است . رییس دانشگاه نیز با اعلام این که به استعفا تن نمی دهد ، اظهار کرده اگر می توانید مرا برکنار کنید . لازم به ذکر است دانشگاه زنجان فعلا تعطیل است اما مسئولان دانشگاه تاکنون خواسته های معترضین را که در سالن ورزش تحصن کرده اند نپذیرفته اند.


1. در این گزارش برای محفوظ ماندن نام دانشجوی دختر ، از وی با نام  "الف" یاد خواهد شد .
2.  در دانشگاه زنجان نیز همانند دیگر دانشگاه ها احضار به کمیته های انضباطی به خاطر نوع پوشش ، دختران زیادی را با تذکر و اخطار روبرو کرده است.

 

اما چیزی که این جا می خواستم بگم اینه که :

۱- چطوری یک آقایی که مسوول کمیته انضباطی است ، ادعای مسلمان بودنش میشه و مدام با نماینده رهبری در دانشگاه حشر و نشر داره ، نمی دونه که برای صیغه دختر باکره اجازه ی پدر لازمه ؟ اگر این آدم اونقدر مذهبیه که برای برقراری رابطه جنسی نیاز به صیغه کردن داره ، پس چرا شروطش رو قبول نداره و رعایت نمی کنه ؟ اگر بگیم که اصلش اینه که دو طرف راضی باشن و اجازه ی پدر یه چیز ساخته ی جمهوری اسلامیه و تو اسلام حقیقی وجود نداره، اولا که اون آقا غلط می کنه زیر سایه ی ولایت فقیه ، در دولت احمدی نژاد نون می خوره اون هم از راه بدبخت کردن دخترای مردم ؛و به قوانینش اعتقاد نداره (کلا که غلط می کنه ، ولی می خوام وارد جزییات بشم) ، دوم این که آیا اون دختر راضی بوده ؟ من که گمون نمی کنم تو اون شرایط و با یه پیرمرد مردنی بوگندوی احمق هیچ رضایتی برای یه دختر جوون وجود داشته باشه ! 

۲- چطوری مسوول خوابگاه اجازه داده که یه مرد وارد اتاق یه دختر دانشجو بشه و دو ساعت باهاش حرف بزنه ؟ از کجا معلوم تو اون دو ساعت کاری نمی کرد ؟ 

۳-  چطوری این مرتیکه روش می شه تو روی زن و بچه هاش نگاه کنه و تازه با پررویی تمام بیاد تو خبرگزاری ها بگه نمی دونه قضیه چیه ؟

 ۴ - چرا هیچ دختری تا پیش از این شکایت نکرده بود ؟ یا حتی صداش در نیومده بود ؟ در حالیکه می دونم بازم مورد هایی بوده . این دخترها کی یاد گرفتن که هر چی بهشون گفتن بگن چشم ؟!

 ۵ - می خوام همین جا به آقای مددی محترم ! بگم اون که سردارتون  بود و اون همه سر و صدا کرد و صیغه هم نکرده بود ،آزاد شد ، نگران نباش ! آخه شنیدم گم و گور شدی.

 ۶-این استاد گرامی بار اول که این دختر را می بینه بهش می گه : تو خیلی خوشگلی و .... خلاصه از قیافه اش تعریف می کنه . ولی یه کم که می گذره ، انگار بخواد رو جنس عیب بذاره (!) می گه نه زیاد هم خوشگل نیستی ، اون کسی که می خواد تورو بگیره باید خیلی هم از خودگذشتگی کنه !

خب معلومه آقای محترم ! وقتی شما با یه نظر دیدن یه دختر هوش و حواستون رو قیافش می بره ، بیشتر از این می شه ازتون انتظار داشت ؟!

 ۷ - در مدتی که این آقا مشغول بازی برای به دام انداختن دختر بوده ، یکی زنگ می زنه خونه ی دختره و همه چیزو به خانواده اش می گه !

۸ - روزی که ما می خواستیم تو دانشگاه گروه زنان راه بندازیم ، همین آقای مددی یکی از مخالفاش بود ، نگو می ترسیده به کثافت کاری هاش نرسه !

منبع : وبلاگ ریرا

 

اینم لینک دانلود فیلمش.....امیدوارم که بدونید چطور از rapidshare دانلود کنید. اگه هم نمیدونستید یگید تا بهتون بگم.

http://rapidshare.com/files/122634365/Madadi.3gp

 

 رای بدهید و خشم خود را نسبت به این فرد اعلام کنید

http://www.petitiononline.com/987654ss/petition.html

 


دوشنبه 20 خرداد‌ماه سال 1387
اصطلاح
tellmewhatisinyouheart
say what is in your heart

هر چه می خواهد دل تنگت بگو

Example:
A: I don't know how to say.
B: say what is in your heart.
ترجمه
الف: نمی دونم چجوری بگم
ب:
هر چه می خواهد دل تنگت بگو
 

An ounce of discretion is worth a pound of wit

Or

An ounce of prevention (is worth a pound of cure)

(یک ذره پیشگیری بهتر از یک عالمه درمان است)

Or

Prevention is better than cure

 

پیشگیری شرط عقل

 

used to say that it is better to prevent a problem before it happens than to try to solve it after it has happened

 

 

کار از محکم کاری عیب نمی کند
better safe than sorry
دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است
http://salamzaban.googlepages.com/bettersafethansorry.jpg


 

used to say that it is better to be careful, even if this takes time, effort etc, than take a risk that may have a bad result.

Example:

- Set the alarm clock - better safe than sorry!

ساعت را کوک کن کار از محکم کاری عیب نمی کند.

 

Read between the lines


 

Definition: To pay attention to what is implied in writing or in speech.
Or
to find hidden meanings.
معنای پنهان یا ژرف چیزی را درک کردن
Or
to guess someone's real feelings from something they say or write, when they do not tell you directly.
حدس زدن منظور کسی، متوجه شدن، فهمیدن منظور کسیExample:

- If you read between the lines, this letter is really a request for money.
اگه درست متوجه شده باشی این نامه یک درخواست  برای پول

- If you read between the lines, you would have understood what he was implying.
Read between the lines


- Steve isn’t very good at reading between the lines. You have to tell him exactly what you want.
دوزاریه استیو کج. قشنگ باید منظورت را بهش توضیح بدی

- Martha can read between the lines very well. She picks up on everything.

A short conversation with
Read between the lines

A: "Did you read chapter three for our English class?"
B: "Yeah. I think the author was indicating that he was supporting the war."
A: "Even though he said one thing, he meant another. You have to read between the lines to fully understand his stance."
B: "That might be true. I should go read it again."

چهارشنبه 1 خرداد‌ماه سال 1387
نام میوه ها و گل ها در زبان انگلیسی به صورت تصویری

Alstroemeria
Alstroemeria

(آلسترومریا)

Friendship

(دوستی) 

Amaryllis
         Amaryllis

     (آماریلیس)

Splendid beauty

 (زیبایی بی نظیر)
 

Anemone
Anemone

(شقایق نعمانی)

Anticipation

(انتظار)

Anthurium
Anthurium

(تخته شستی نقاش)

Hospitality

(مهمان نوازی)

Aster
Aster

(مینا)

Patience

(صبر) 

Birds of Paradise
Birds of Paradise

(پرنده بهشتی) 

Joyfulness

 (شعف)

Bouvardia, Double
Bouvardia

(بوواردیا)

Enthusiasm

(علاقه)

Carnation
Carnation

(میخک)

Pride and beauty

(غرور و زیبایی) 

 

Chrysanthemum, Cushion
Chrysanthemum,Cushion

(داوودی کوسنی)
 

 Fidelity

(وفاداری)

Chrysanthemum, Daisy
Chrysanthemum,Daisy

(داوودی گاو چشم)

Fidelity

(وفاداری)

 

Chrysanthemum, Standard
Chrysanthemum

(گل داوودی)
 

Fidelity

(وفاداری)

Daffodil
Daffodil
 

(نرگس زرد)


Chivalry

(جوانمردی) 

Delphinium, Hybrid
Delphinium

(زبان در قفا)

Heavenly

(آسمانی)

Freesia
Freesia

(فریزیا)

Innocence

(بی گناهی) 

Gladiolus      
Gladiolus        

(گلایول)       

     Strength of character            
(قدرت شخصیت) 

Heather
Heather

(خلنگ جارو)

Admiration

(تحسین)

 

 

fruit-10.jpg (1302775 Byte) photo fruit       

(به) Quince             (شاه توت)Blackberry          (  تمشک)Raspberry         grapes-b69i.jpg (1296525 Byte)    fruits-6eun.jpg (1402742 Byte) cherry  

 ( هندوانه)Water melon              ( انگور)Grapes                    ( گیلاس)Cherry          

  banana-o09.jpg (1407577 Byte)     fruits-02.jpg (1712037 Byte) papaya large picture 

 ( کیوی)Kiwi fruit                 (موز)Banana             (خربزه ی درختی)Papaya

               

(گوجه سبز)Greengage      ( سیب کاستر)Custard apple      (میوه اژدها )Dragon fruit 

  fruit-08.jpg (1108576 Byte) orange picture       fruit-06.jpg (1132160 Byte) mango picture

(لیمو ترش) Lime                   ( پرتغال)Orange                            ( انبه)Mango

fruit-07.jpg (1235871 Byte) lemon picture      

( لیمو)Lemon            ( قره قات) Blueberry                   (شلیل) Nectarine 

         

  ( آلو)Plum          (نارنگی فلوریدا)Satsuma           ( انار)Pomegranate

                   

 (زرد آلو) Apricot                  (هلو)Peach                     ( نارنگی)Tangerine

  ananas-v5t.jpg (1264516 Byte)    fruits-04.jpg (1709487 Byte) strawberry large picture

(گلابی) Pear                 (آناناس)Pineapple         (توت فرنگی) Strawberry 

 

           

(آووکادو)Avocado          (میوه ستاره)Star fruit                       (لیچ)Lychee     

             

(طالبی)Cantaloup           (خربزه)Melon           (میوه گل ساعتی)Passion fruit  

     

(ازگیل)Medlar               (سیب)Apple              (پلانتین ،موز پختنی)Plantain 

    

(زیتون)Olive                  (خرما)Date            (چغاله بادام) Green almond

      

(تمرهندی)Tamarind   (زغال اخته)Cornelian cherry         (ریواس)Rhubarb     

     

(خرمالو)Persimmon               (انجیر)Fig                         (آلبالو)Black cherry  

          

(غوره)Sour grapes      (میوه نان)Bread fruit                       (نارگیل)Coconut 

   Bitter or Sour Orange             

(بالنگ) Citron    (نارنج) Bitter or Sour orange     (گریپ فروت)Grapefruit  

jujube fruit         

(عناب)Jujube             (شاه بلوط) Chestnut                (خیار) Cucumber    

Image:Mamoncillo.jpg   Rambutan     

(مامونسیلو) Mamoncillo  (رامبوتان)Rambutan   (انگور برمه ای) Burmese grape
 
  extra_ackee.jpg      

(لونگان) Longan              ( آکی)Ackee                 (پولاسان)Pulasan            

    Loquat (Eriobotrya japonica)  

        (لوکوآت)Loquat 

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 304360


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها