X
تبلیغات
زولا
English learning
آموزش زبان انگلیسی
آرشیو
موضوع بندی
سه‌شنبه 24 آبان‌ماه سال 1384
READER’S DIGEST

مجله محبوب قلبها!

همانطور که می دانید نرخ مجلات خارجی در ایران بسیار گران می باشد و شاید هر فردی قادر به خرید آن نباشد. بسیاری از دانشجویان زبان، مجلات تاریخ گذشته را با قیمت پایینتر و هزاران مکافات تهیه می کنند ولی چندان هم از آن راضی نیستند. هزاران مسأله و مشکل در این زمینه وجود دارد که سبب می شود هر ساله در نمایشگاه بین المللی کتاب، دانشجویان زبان دربه در، به دنبال مجلات خارجی و یا کتابهای به اصطلاح original باشند و البته اکثر اوقا ت هم دست خالی بر می گردند؛ چرا که یا قیمت ها سر سام آور بوده و یا آنها دیر رسیده اند! اگر از بحث سانسور و کمبود ها بگذریم قیمت مسلماً حرف اول را می زند و همه ما می دانیم که حکابت دانشجو و پول همان حکایت قدیمی جن و بسم ا... است که حالا حالا به هم نمی رسند. اما فکر کنم اینترنت برای هر کس ضرر داشت( مگه ضرر هم داره!!!؟) برای دانشجویان زبان و علاقه مندان به یاد گیری زبان های خارجه نعمت بود. دیگه این جا گوی و میدان آماده است و فقط مرد میدان می خواهد.

از تمامی این توصیف ها که بگذریم دوست دارم امروز سایت بکی از این مجلات محبوب و مشهور را یه شما معرفی کنم. مجله ای که کمتر کسی است که با نام آن آشنا نباشد، در میان اکثرمجلات جهانی نام این مجله بسیارخوش درخشیده است و به خصوص در حیطه یاد گیری زبان انگلیسی بسیار طرفدار دارد. اما راز این همه محبوبیت چسیت؟ همه ما به خوبی می دانیم که مرز میان محبوبیت و شهرت بیسار باریک است. بسیاری از مجلات وجود دارند که برای مدتی مشهور می شوند و بعد از چند ماه فراموش می گردند، چرا که نتوانسته اند در قلب مردم جایی برای خود باز کنند؛ آری رمز مؤفقیت فقط حکومت بر دلهاست! راز محبوبیت و برقرار ماندن یک مجله نیز به نظر من این است که علاوه بر ارتقاء سطح دانش افراد به نیازعموم مردم اهمیت دهد و بتواند هرفرد ی را با هرگرایش و فرهنگی به خود جذب کند و در این میان مجله Reader's Digest از بهترین هاست. چرا که حاوی بخش های مختلفی نظیر: بخش های سلامت و بهداشت،سرگرمی و بازی، تغذیه و دستور العمل غذاهای جدید، اقتصاد، خانه داری و باغبانی می باشد که در سطح گرامری و لغوی بسیار مناسبی تهیه شده است وتقریباً تمامی مشتاقان زبان انگلیسی را از کشورهای مختلف به خود جذب کرده است .

شما می توانید به راحتی و بی هیچ دغدغه ای از تمامی این بخش ها استفاده کنید و با کمترین هزینه مطالب مورد علاقه خود را به صورت آنلاین یا آفلاین بخوانید و در صورت لزوم از نسخه های قابل پرینت آن استفاده کنید.

از مهمترین و جالب ترین بخش های این مقاله برای دانشجویان زبان انگلیسی بخش Fun and Game و Word power می باشد که البته می بایست با وارد کردن آدرس ایمیل خود عضو این مجله شوید واز مزایای عالی آن استفاده کنید.اما واقعاً ارزش عضو شدن دارد.

در هر صورت امیدوارم از خواندن این مجله لذت ببرید و باور کنید که دنیای امروز با استفاده از اینترنت بسیار کوچک، مسحور کننده و جذاب شده است.

 

آدرس

 

در ضمن هر کسی که عضو میشه حتما نظرشو درباره این مجله بنویسه. میخوام بدونم چه کسانی قدر زحمات من رو میدونن.

منتظر مطالب و لینکهای سودمند باشید. تا بعد بای ... .


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 304360


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها